ВІД БОЛЮ ТА СПАЗМУ ПОЗБАВИТЬ СПАЗГО
Склад (1 таблетка):
► парацетамол 500 мг
► дицикломін гідрохлорид 20 мг;
Форма випуску:
по 10 таблеток у блістері, по 1 або 10 блістерів у коробці.
Дорослим і дітям старше 15 років: по 1 таблетці 1-4 рази на добу.
Дітям від 7 до 13 років: ½ таблетки 1-2 рази на добу;
від 13 до 15 років: 1 таблетка 1-3 рази на добу.
Закрити
Закрити
Даний сайт призначено виключно для фахівців в галузі фармації
та обмежено для будь-яких інших осіб без фахової освіти.