ПОШИРЕННІ ЗАПИТАННЯ
 
► Для чого я маю вводити персональні дані?
Для отримання подарунків, завдяки участі в Освітній програмі або Конкурсі місяця, необхідно зареєструватися. Щоб їх надіслати, нам необхідні будуть ваші персональні дані.
Щоб реєстрація пройшла успішно і ваш профіль було активовано, необхідно ввести актуальний e-mail адрес, так як на нього прийде підтвердження о реєстрації та ваші дані (логін, пароль) для входу на сайт PROVISOR CLUB.
 
► Не вдалось зареєструватись, в чому проблема?
Ви не зможете зареєструватися на сайті, якщо:
- відсутня інформація на полях, обов'язкових для заповнення (позначені червоним кольором);
- введено ПІБ не літерами кирилиці (потрібно вводити на рус. або укр. мові)
- введено e-mail або номер телефону, який вже зареєстровано на нашому сайті;
- паролі не збігаються або введені не латинськими літерами;
- ви не підтвердили свій обліковий запис через e-mail.
 
► Не можу згадати пароль, що робити?
Якщо ви забули пароль і не можете увійти в особистий кабінет, скористайтеся функцією «Відновити пароль». Дані Вам буде надіслано на електрону адресу, вказану при реєстрації.
 
► Якщо мені потрібно змінити особисті дані, зазначені при реєстрації?
Особисті дані (також фото або диплом) можна змінити (або завантажити) в Особистому кабінеті на вкладці «Змінити особисті дані».
 
► Що я можу отримати завдяки участі у конкурсі?
Завдяки участі у конкурсі можна отримати три види призів по трьом номінаціям: «За креативність», «За оперативність», «За глядацькі симпатії».

► Що я можу отримати завдяки участі в Освітній програмі?
Завдяки участі в Освітній програмі у вас є можливість отримати бали за перегляд матеріалу сайту (інструкції, статті, презентації) та проходження тестування (за правильні відповіді на запитання тестів), які можна обміняти на цінні подарунки.
 
► Як отримати подарунок?
Право на отримання призу мають лише особи, які є Учасниками Освітньої Програми або Переможцями Конкурсу місяця та мають фахову освіту в галузі Фармації (фото диплома потрібно розмістити в Особистому кабінеті).
 
► Як зв’язатися з технічною підтримкою?
Якщо у вас виникли труднощі чи запитання по роботі з сайтом, напишіть на вказану електронну адресу: provisorclub@anantamedicare.com


Закрити

PROVISOR CLUB

або

Зареєструватися

Відновити пароль

PROVISOR CLUB

*Пароль меньш ніж 5 символів, повинен містити тільки латинські літери та цифри.

Увага!

Даний сайт призначено виключно для фахівців в галузі фармації.

Підтверджуючи фахову освіту в галузі фармації Ви погоджуєтесь з усіма нижченаведеними умовами користування сайтом:
  • на сайті розміщено матеріали освітнього, інформаційного, наукового та іншого характеру в області медицини та охорони здоров'я;
  • сайт призначено виключно для використання з метою професійної діяльності фахівців в галузі охорони здоров'я та задля наукових досліджень, розробок в медицині та фармації;
  • інтернет ресурс може бути використано фахівцями в галузі охорони здоров'я з метою обміну професійною інформацією, досвідом та знаннями за фахом фармація;
  • інформація, розміщена на сайті, представлена виключно з метою ознайомлення, не є рекламою, і не може бути використана для самостійної діагностики чи лікування;
  • будь-які матеріали, що розміщено на сайті, про лікарські препарати та продукти рослинного походження, носять інформаційно-довідковий характер та супроводжуються інформацією із застосування з офіційних інструкцій.
Чи є Ви фахівцем в галузі фармації?  
Так  Ні

Увага!
Даний сайт призначено виключно для фахівців в галузі фармації
та обмежено для будь-яких інших осіб без фахової освіти.