Політика конфіденційності компанії «Ананта МЕДІКЕАР ЛТД»

1. Персональна інформація - збір і використання.
2. Взаємодія з Учасниками (Користувачами). 
3. Інформація.
4. Зміни. 
5. Контакти. 

Компанія «Ананта Медікеар Лімітед» поважає права Учасників (Користувачів) сайту на приватне життя і нерозголошення персональної інформації. Дана Політика конфіденційності служить документом, обов'язковим для виконання всіма співробітниками нашої компанії.
Первинною метою збору інформації на сайті http://provisorclub.com є надання Вам безпечного та ефективного обслуговування, а також послуг та пропозицій, що якнайкраще задовольняють Ваші потреби чи запити. Ми збираємо лише ту інформацію, яку ми вважаємо необхідною для досягнення цієї мети.
 
 
1. Персональна інформація - збір і використання

   Процес реєстрації Учасників (Користувачів) на сайті компанії, передбачає надання персональної інформації про Учасника (Користувача) та підтвердження фахової освіти шляхом розміщення копії диплому про фармацевтичну освіту. При цьому дані, що ідентифікують Учасника (Користувача) в т.ч. логіни і паролі, та відомості про освіту - є конфіденційними. Ця інформація не продається / не передається третім особам ні за яких обставин (виняток може бути зроблено тільки за рішенням суду, третейського суду).
Користувачі, що добровільно розміщують власне фото в Особистому кабінеті Сайту тим самим дають згоду на публічний показ, відтворення та розповсюдження свого зображення. Розміщуючи таке фото, Користувач  підтверджує факт належності зображення власній особі.
 
2. Взаємодія з Учасниками (Користувачами) 

   Компанія «Ананта Медікеар Лімітед» прагне до налагодження відносин з Учасниками (Користувачами). З цією метою на сайті періодично проводяться спеціальні проекти, опитування та інші інтерактивні заходи.
     Дані, зібрані в ході таких заходів, є конфіденційними і можуть бути опубліковані тільки з письмового дозволу користувачів, що їх надали, при цьому ми зберігаємо за собою право розголошувати Вашу інформацію третім особам, якщо вважатимемо, що це необхідно для: (а) виконання вимог законодавства чи судового процесу, розпочатого проти нас; (b) захисту наших законних прав чи майна, компанії «Ананта Медікеар Лімітед» чи наших користувачів; або (с) розслідування, запобігання чи вжиття  заходів щодо незаконної діяльності, підозрюваного шахрайства, ситуацій, що включають потенційні загрози фізичній безпеці іншої особи, або порушень умов користування Сайтом http://provisorclub.com
     Ми не перевіряємо достовірність отриманої про Учасників (Користувачів) інформації і не контролюємо правосуб’єктність Учасників (Користувачів).
            На жаль, передача даних через мережу Інтернет чи будь-яку безпровідну мережу не може бути на 100 відсотків безпечною. Тому, хоча ми й прагнемо захистити Вашу особисту інформацію, компанія «Ананта Медікеар Лімітед» не може забезпечити чи гарантувати безпеку будь-якої інформації, яку Ви передаєте нам  або від наших інтерактивних продуктів чи послуг. Ви здійснюватимете це на власний ризик.
   Пам’ятайте, якщо Ви будете заходити на інші веб-сайти, включаючи сайти наших партнерів, рекламних агентств, продавців, та інші сайти, пов’язані з нашим сайтом, такі сайти можуть збирати інформацію про Вас. Правила збору інформації таких інших сайтів не входять до цієї Політики конфіденційності. Ми не несемо відповідальності за такі сайти чи їхні власні політики.
 
3. Інформація 

   Компанія «Ананта Медікеар Лімітед» може поширювати серед Учасників (Користувачів) інформацію про існуючі та нові продукти та послуги, проекти і т.д. 
  Адресні бази Учасників (Користувачів) не продаються / не передаються третім особам ні за яких умов (виняток - тільки при чіткому і однозначному рішенні суду, третейського суду).
 
4. Зміни
 

  Ця Політика конфіденційності стосується лише інформації, яку ми збираємо на Сайті http://provisorclub.com 
   Дана Політика конфіденційності не є остаточною, може бути змінена і доповнена. Про всі зміни в Політиці конфіденційності Учасники (Користувачі) можуть повідомлятись електронною поштою або спеціальним повідомленням на головній сpсторінці Сайту.
 
5.Контакти   

З усіх питань, які стосуються дотримання конфіденційності наших користувачів, будь ласка, звертайтеся до Адміністрації Сайту. 
  E-mail: provisorclub@anantamedicare.com


Закрити

PROVISOR CLUB

або

Зареєструватися

Відновити пароль

PROVISOR CLUB

Дата народження
*Пароль меньш ніж 5 символів, повинен містити тільки латинські літери та цифри.

Попереджаємо, що Ваш функціонал в розділі Освітня програма може бути обмежено (детальніше в Офіційних правилах)

Ознайомлений