ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ  PROVISOR CLUB
 
      Сайт PROVISOR CLUB має освітньо-пізнавальну мету та містить професійну спеціалізовану інформацію про продукти компанії «Ананта Медікеар Лімітед», їх властивості, способи застосування і можливі протипоказання, призначену виключно для дипломованих фахівців з фармації (осіб, які мають спеціальну фармацевтичну освіту) та не є рекламою. Коло осіб є визначеним – спеціалісти в області фармації.
     Інформація про препарати компанії Ананта Медікеар Лімітед призначена виключно для ознайомлення дипломованих медичних та фармацевтичних фахівців і не є керівництвом для самостійної діагностики чи лікування.
     У разі, якщо Ви не є дипломованим спеціалістом, компанія Ананта Медікеар Лімітед не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті самостійного використання інформації з сайту. Ви робите це самостійно і усвідомлено, розуміючи, що застосування препаратів можливо тільки за призначенням лікаря після попередньої консультації з ним, а самолікування може завдати шкоди вашому здоров'ю.
 
       УГОДА
 
Ця Угода визначає умови використання Користувачами матеріалів і сервісів сайту PROVISOR CLUB (далі – «Сайт»).

 1. Загальні умови
 1.1. Використання матеріалів та сервісів Сайту регулюється нормами чинного законодавства України.

 1.2. Ця Угода є публічною офертою. Отримуючи доступ до матеріалів Сайту вважається, що Користувач приєднався до цієї Угоди.

 1.3. Адміністрація Сайту має право у будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. При незгоді Користувача з внесеними змінами він зобов’язаний відмовитися від доступу до Сайту, припинити використання матеріалів та сервісів Сайту.

1.4. Адміністрація Сайту має право у будь-який час в односторонньому порядку змінювати Умови та призовий фонд Конкурсів та Освітньої програми, про що Користувачів буде попереджено шляхом оновлення відповідної інформації на Сайті. 

 2. Зобов’язання Користувача
2.1. Користувач погоджується не робити дій, які можуть розглядатися як порушення законодавства України або норми міжнародного права, в тому числі у сфері інтелектуальної власності, авторських і / або суміжних правах, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи Сайту і сервісів сайту.

2.2. Використання матеріалів Сайту без згоди правовласників не допускається . Для правомірного використання матеріалів Сайту необхідне укладення ліцензійних договорів від правовласників.

2.3. При цитуванні матеріалів Сайту, включаючи охоронювані авторські твори, посилання на Сайт обов’язкові. Порядок розміщення посилань на сторінці, що містить цитований матеріал встановлюється Адміністрацією Сайту. 

2.4. Коментарі та інші записи Користувача на Сайті не повинні вступати в протиріччя з вимогами законодавства України і загальноприйнятих норм моралі і моральності. Користувач зобов’язується не порушувати законодавство України або норми міжнародного права, в тому числі у сфері інтелектуальної власності, авторських і / або суміжних правах.

2.5. Користувач згоден, що функціонал Освітньої програми буде обмежено для користувачів, які перебувають за межами України, так як сервіси Сайту та інформаційна підтримка продуктів можуть бути забезпечені в повному обсязі для учасників Освітньої програми, що перебувають на території України.

2.6. Користувач приймає положення про те, що всі матеріали і сервіси Сайту або будь-яка їх частина можуть супроводжуватися рекламою. Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе будь-якої відповідальності і не має будь-яких зобов’язань, у зв’язку з такою рекламою.

2.7. Користувач згоден з тим, що надані їм фотозображення та тексти будуть доведені до загального відома і передані Сайту фотозображення не порушують права третіх осіб, в тому числі, авторські та суміжні права і права на зображення громадянина.

2.8. Перед участю в Освітній програмі та Конкурсах, що присутні на Сайті, Користувач повинен ознайомитись з Умовами та Правилами участі у відповідних конкурсах та програмах, що розташовані на Їх сторінках. За умов, як що робота чи коментар, що було вислано Користувачем для участі в Конкурсі не відповідає Умовам чи порушує Правила, то Адміністрація Сайту має право  відхилити дану роботу чи коментар від участі в Конкурсі.

 3. Інші умови

 3.1. Всі можливі спори, що випливають з цієї Угоди або пов’язані з ним, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.

 3.2. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем і Адміністрації Сайту агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму, або якихось інших відносин, прямо не передбачених Угодою.

 3.3. Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або не підлягає примусовому виконанню не тягне недійсності інших положень Угоди.

 3.4. Бездіяльність з боку Адміністрації Сайту в разі порушення будь-ким з користувачів положень Угоди не позбавляє Адміністрацію Сайту права вжити пізніше відповідні дії на захист своїх інтересів та захист авторських прав на матеріали Сайту, які охороняються відповідно до законодавства.
 
Користувач підтверджує, що ознайомлений з усіма пунктами цієї Угоди і безумовно приймає їх.


Закрити

PROVISOR CLUB

або

Зареєструватися

Відновити пароль

PROVISOR CLUB

Дата народження
*Пароль меньш ніж 5 символів, повинен містити тільки латинські літери та цифри.

Попереджаємо, що Ваш функціонал в розділі Освітня програма може бути обмежено (детальніше в Офіційних правилах)

Ознайомлений