Будесонід для інгаляцій
 
     Слід відразу сказати, що Будесонід препарат синтетичного походження, відноситься до групи кортикостероїдів. Допомагає організму протистояти атакам патогенних мікроорганізмів, шляхом підвищення власних захисних властивостей тіла людини. Під дією ліків всередині відбувається збільшене вироблення ліпомодуліну. Ця речовина не дає можливості арахідонової кислоти синтезуватися, тим самим знижується ризик набрякання слизисто в легенях і бронхах. Запальний процес, що відбувається в тканинах легенів, поступово загасає.

Форма, склад, застосування
На сьогодні медикаментозний препарат випускається в двох фармакологічних формах: порошок для виготовлення інгаляційного розчину і готового розчину, який можна відразу використовувати для дихання.
Порошок заздалегідь розфасований по дозах, що значно полегшує використання. У кожній упаковці присутній інгалятор Будесонід. Виготовлений з полімерного матеріалу, апарат має лічильник, який показує залишок ліки.
В аптечному засобі присутній тільки два активних речовини, які допомагають впоратися з патогенними бактеріями і поліпшити самопочуття:
Будесонід, його міститься 200 мкг;
Моногідрат лактози. Це більше допоміжна речовина, що сприяє кращому засвоєнню ліки всередині організму. Міститься не більше 7,8 мг.
Будесонід, інструкція із застосування для інгаляцій є в кожній пачці, може використовуватися для боротьби з наступними патологіями в організмі:
Хвороба легень в хронічній формі, обструктивного характеру. Це може бути обструктивний бронхіт, ураження легенів емфізематозного типу. Це недуги, при яких в бронхах звужується просвіт, розвивається хронічний запальний процес, порушується система дихання;
Бронхіальна астма. Використання рекомендується з самого початку хвороби, коли в легенях розвивається хронічне пошкодження. Такий стан провокується надмірною активністю бронхів, виникнення запального процесу, обструкція в органах, але оборотного характеру. Часто дана патологія стає причиною подальше інвалідності людини;
Ларинготрахеобронхіт. Як правило, захворювання знаходиться в гострій стадії, що провокує спазматичні явища в гортані, набряклість. Пацієнт часто кашляє і страждає задишкою

Як правильно використовувати
Перш ніж використовувати лікарський засіб Будесонід для інгаляцій з інструкцій слід уважно ознайомитися.
Увага, кожна доза підбирається строго індивідуально, залежно від стану пацієнта, тяжкості хвороби. Тому краще це робити разом з лікарем, який зможе підказати точне дозування.
Якщо бронхіальна астма у дорослих і дітей від 6 років, має легку форму, то початкова доза ліків не повинна перевищувати 400 мкг протягом 24 годин. ліки можуть використовувати навіть літні пацієнти.
Якщо астма знаходиться у важкій формі і среднетяжелой, то допускається збільшення добової дози до 1600 мкг, але тільки для дорослих хворих.
Терапевтична доза розраховується строго індивідуально, достатня для підтримки клінічного ефекту.
Аналог
Для заміни будесоніду аналогами для інгаляцій використовують препарати з вмістом формотеролу і будесоніду.

Часто використовувані торгові марки аналогів це Сімбікорт Турбухалер і Біастен. 1win вход



Закрити

PROVISOR CLUB

або

Зареєструватися

Відновити пароль

PROVISOR CLUB

*Пароль меньш ніж 5 символів, повинен містити тільки латинські літери та цифри.
7494ac04718a6e92d5c7492320870bab