ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ "ГЛІБОФІТ, СПОРТ ТА ДІЄТУ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ДІАБЕТУ!"
 
   Сьогодні, 14 листопада, відзначається Всесвітній день боротьби з діабетом. Цей день служить нагадуванням всьому людству про те, що розповсюдженість цього захворювання невтомно зростає.
   І саме сьогодні адміністрація сайту Provisor Club виказує велику подяку всім, хто приєднався до участі в жовтневому конкурсі "ГЛІБОФІТ, СПОРТ ТА ДІЄТУ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ДІАБЕТУ!" - дякуємо за ентузіазм та креатив!

   І звичайно ж, вітаємо наших переможців!
   Найспритніші отримають призи в номінації "Оперативність": Старченко Анастасия (Донецька обл., м. Слов'янськ), Ласка Світлана (Вінницька обл., м. Турбів), Сироїд Наталія (Житомирська обл., м.Бердичів).
   Призи в номінації "Глядацькі симпатії" отримають: Филатова Татьяна (м. Дніпро), Зіненко Дар'я (Запорізька обл., м. Приморськ), Романова Яна (м. Запоріжжя).
   Переможцями у номінації "Креативність" стали: Ідрісова Олена (Житомирська обл., м. Бердичів), Насад Людмила (Житомирська обл., м. Бердичів), Жминко Марина (Харківська обл., м. Зміїв).
   Окремо раді привітати Гриненко Марину (м. Кривий Ріг) та Менчук Марину (м. Маріуполь) заохочувальними призами від фітокомплексу ГЛІБОФІТ®.

   Беріть участь в конкурсі листопада "НАС ЗАСТУДА НЕ ЛЯКАЄ, НАМ ГРИПФЛЮ ДОПОМАГАЄ!" (подробиці в умовах конкурсу).
 


   БАЖАЄМО ВСІМ ПРИЄМНОГО НАСТРОЮ!


Закрити

PROVISOR CLUB

або

Зареєструватися

Відновити пароль

PROVISOR CLUB

*Пароль меньш ніж 5 символів, повинен містити тільки латинські літери та цифри.

Увага!

Даний сайт призначено виключно для фахівців в галузі фармації.

Підтверджуючи фахову освіту в галузі фармації Ви погоджуєтесь з усіма нижченаведеними умовами користування сайтом:
  • на сайті розміщено матеріали освітнього, інформаційного, наукового та іншого характеру в області медицини та охорони здоров'я;
  • сайт призначено виключно для використання з метою професійної діяльності фахівців в галузі охорони здоров'я та задля наукових досліджень, розробок в медицині та фармації;
  • інтернет ресурс може бути використано фахівцями в галузі охорони здоров'я з метою обміну професійною інформацією, досвідом та знаннями за фахом фармація;
  • інформація, розміщена на сайті, представлена виключно з метою ознайомлення, не є рекламою, і не може бути використана для самостійної діагностики чи лікування;
  • будь-які матеріали, що розміщено на сайті, про лікарські препарати та продукти рослинного походження, носять інформаційно-довідковий характер та супроводжуються інформацією із застосування з офіційних інструкцій.
Чи є Ви фахівцем в галузі фармації?  
Так  Ні

Увага!
Даний сайт призначено виключно для фахівців в галузі фармації
та обмежено для будь-яких інших осіб без фахової освіти.