ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ "МЕМОСТІМ® – ПАМ’ЯТАЙ ПРО ГОЛОВНЕ!"


Який він – найкращий початок весни? Звичайно ж, у компанії професіоналів-однодумців та конкурсу місяця від Provisor Club.
Заручившись підтримкою рослинного фітоноотропу МЕМОСТІМ®, користувачі сайту ділились креативом та знаннями про роль пам’яті у повсякденному житті на сторінках сайту. Завітайте в архів березневого Конкурсу місяця та оберіть роботу, яка вам найбільше до душі.

Дякуємо всім учасникам за активність та оголошуємо переможців:

В номінації «Оперативність»: Биканова Ольга (м. Харків), Воробей Катерина (м.Маріуполь), Бiленець Ксенiя (м. Слов’янськ)

В номінації «Глядацькі симпатії»: Шалаєва Наталя (м. Маріуполь), Радушинська Людмила (м. Глухів, Сумська обл.), Филатова Татьяна (м. Дніпро)

В номінації «Креативність»: Сурма Соломія (м. Львів), Колодяжна Зінаїда (м. Маріуполь), Школяр Катерина (м. Вінниця)

Чекаємо всіх учасників проекту PROVISOR CLUB на сторінці Конкурсу квітня  "ВІД БОЛЮ ТА СПАЗМУ ПОЗБАВИТЬ СПАЗГО!" (подробиці в умовах конкурсу).

БАЖАЄМО ВСІМ ГАРНОГО НАСТРОЮ!


Закрити

PROVISOR CLUB

або

Зареєструватися

Відновити пароль

PROVISOR CLUB

*Пароль меньш ніж 5 символів, повинен містити тільки латинські літери та цифри.

Увага!

Даний сайт призначено виключно для фахівців в галузі фармації.

Підтверджуючи фахову освіту в галузі фармації Ви погоджуєтесь з усіма нижченаведеними умовами користування сайтом:
  • на сайті розміщено матеріали освітнього, інформаційного, наукового та іншого характеру в області медицини та охорони здоров'я;
  • сайт призначено виключно для використання з метою професійної діяльності фахівців в галузі охорони здоров'я та задля наукових досліджень, розробок в медицині та фармації;
  • інтернет ресурс може бути використано фахівцями в галузі охорони здоров'я з метою обміну професійною інформацією, досвідом та знаннями за фахом фармація;
  • інформація, розміщена на сайті, представлена виключно з метою ознайомлення, не є рекламою, і не може бути використана для самостійної діагностики чи лікування;
  • будь-які матеріали, що розміщено на сайті, про лікарські препарати та продукти рослинного походження, носять інформаційно-довідковий характер та супроводжуються інформацією із застосування з офіційних інструкцій.
Чи є Ви фахівцем в галузі фармації?  
Так  Ні

Увага!
Даний сайт призначено виключно для фахівців в галузі фармації
та обмежено для будь-яких інших осіб без фахової освіти.