PROVISOR CLUB SCHOOL ЗАРЯДЖАЄ У ХАРКОВІ
Ми продовжуємо креативно-інформаційний проект - PROVISOR CLUB SCHOOL!
Учора, 12 лютого, відбулось чергове свято. Понад 50 професіоналів своєї справи зібралися для того, щоб отримати нові знання, вміння та поспілкуватися у колі однодумців.
Інтерактивні презентації, цікаві обговорення, сюрпризи та розіграші – лише невелика частина нашого масштабного заходу, яка не залишила байдужим нікого! ![smiley smiley](https://provisorclub.com/adm/editor/plugins/smiley/images/regular_smile.png)
Команда PROVISOR CLUB виражає велику подяку всім учасникам заходу за активність та чудову атмосферу! Маємо надію, що ви продуктивно та гарно провели час!
Чекаємо на ваші відгуки provisorclub@anantamedicare.com або @provisorclub_official.