ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ "БЕЗХМАРНА ОСІНЬ З ГРИПФЛЮ® "

  Листопад видався дуже різним та дуже підступним: холодний вітер, дощі, тепло сонечко та знову холод. Але нас усіх захистила парасольку, яку ви разом із ГРИПФЛЮ® розгорнули для    захисту від перших ознак застуди та грипу. 

  Дякуємо всім учасникам за активність та оголошуємо переможців:
 
  В номінації «Оперативність»: Короткіна Ірина (м. Шепетівка, Хмельницька обл.), Молчанова Ольга (м. Харків), Рисована Євгенія (м. Покровськ, Донецька обл.).
 
  В номінації «Глядацькі симпатії»: Остроух Юлія (м. Чернігів), Відінєй Юлія (м. Краматорськ, Донецька обл.), Біленець Ксенія (м. Слов'янськ, Донецька обл.).

  В номінації «Креативність»: Коба Олена (м. Суми), Шалаєва Наталя (м. Маріуполь, Донецька обл.), Смірнова Олена (м. Високопілля, Херсонська обл.). 
 
  Чекаємо всіх учасників проекту PROVISOR CLUB на сторінці Конкурсу грудня «КОРИСНУ ЗВИЧКУ НАБУВАЙ – БЕЗ ЦУКРУ ГАММА® ОБИРАЙ» (подробиці в умовах конкурсу).

БАЖАЄМО ВСІМ ГАРНОГО НАСТРОЮ!


Закрити

PROVISOR CLUB

або

Зареєструватися

Відновити пароль

PROVISOR CLUB

*Пароль меньш ніж 5 символів, повинен містити тільки латинські літери та цифри.

Увага!

Даний сайт призначено виключно для фахівців в галузі фармації.

Підтверджуючи фахову освіту в галузі фармації Ви погоджуєтесь з усіма нижченаведеними умовами користування сайтом:
  • на сайті розміщено матеріали освітнього, інформаційного, наукового та іншого характеру в області медицини та охорони здоров'я;
  • сайт призначено виключно для використання з метою професійної діяльності фахівців в галузі охорони здоров'я та задля наукових досліджень, розробок в медицині та фармації;
  • інтернет ресурс може бути використано фахівцями в галузі охорони здоров'я з метою обміну професійною інформацією, досвідом та знаннями за фахом фармація;
  • інформація, розміщена на сайті, представлена виключно з метою ознайомлення, не є рекламою, і не може бути використана для самостійної діагностики чи лікування;
  • будь-які матеріали, що розміщено на сайті, про лікарські препарати та продукти рослинного походження, носять інформаційно-довідковий характер та супроводжуються інформацією із застосування з офіційних інструкцій.
Чи є Ви фахівцем в галузі фармації?  
Так  Ні

Увага!
Даний сайт призначено виключно для фахівців в галузі фармації
та обмежено для будь-яких інших осіб без фахової освіти.