БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «РОБИМО ДОБРІ СПРАВИ»


Компанія ANANTA MEDICARE - соціально відповідальна компанія, яка дбає не тільки про здоров'я, але й прагне допомогти нужденним людям, які опинилися у важкій ситуації.

Засоби, що входять до портфелю компанії, добре знайомі споживачам та фахівцям у багатьох країнах світу. Зокрема, лінійка льодяників ГАММА® вже більше 10 років користується значною популярністю у покупців та звучить в рекомендаціях спеціалістів.

Льодяники ГАММА® містять рослинні компоненти, які ефективно долають кашель і першіння у горлі у дорослих та дітей від 6-ти років. Саме за участі льодяників ГАММА® буде проведена наступна благодійна акція «РОБИМО ДОБРІ СПРАВИ».

Рекомендуючи ГАММА® льодяники, кожен з Вас, шановні колеги, може приєднатися до доброї справи, яку ініціювала компанія ANANTA MEDICARE.

Протягом усього квітня 2021 року відсоток від продажу кожної упаковки ГАММА® льодяників №24 та №300, будуть передані на підтримку проекту «Food for Life», одним з напрямків якого є допомога продуктовими наборами людям, які опинилися в складній життєвій ситуації та які мають матеріальні труднощі.

Детальніше про проект на сайті https://www.foodforlife.kh.ua/informaciya-pro-proekt/

Період проведення благодійної акції - 01-30 квітня 2021 р.

Результати акції та звіт про проведені заходи в рамках проекту «Food for Life» будуть опубліковані на сайті https://provisorclub.com/ протягом травня.

Поспішайте робити добрі справи! Адже немає нічого кращого, ніж простягнути руку допомоги тим, кому важко!


Закрити

PROVISOR CLUB

або

Зареєструватися

Відновити пароль

PROVISOR CLUB

*Пароль меньш ніж 5 символів, повинен містити тільки латинські літери та цифри.

Увага!

Даний сайт призначено виключно для фахівців в галузі фармації.

Підтверджуючи фахову освіту в галузі фармації Ви погоджуєтесь з усіма нижченаведеними умовами користування сайтом:
  • на сайті розміщено матеріали освітнього, інформаційного, наукового та іншого характеру в області медицини та охорони здоров'я;
  • сайт призначено виключно для використання з метою професійної діяльності фахівців в галузі охорони здоров'я та задля наукових досліджень, розробок в медицині та фармації;
  • інтернет ресурс може бути використано фахівцями в галузі охорони здоров'я з метою обміну професійною інформацією, досвідом та знаннями за фахом фармація;
  • інформація, розміщена на сайті, представлена виключно з метою ознайомлення, не є рекламою, і не може бути використана для самостійної діагностики чи лікування;
  • будь-які матеріали, що розміщено на сайті, про лікарські препарати та продукти рослинного походження, носять інформаційно-довідковий характер та супроводжуються інформацією із застосування з офіційних інструкцій.
Чи є Ви фахівцем в галузі фармації?  
Так  Ні

Увага!
Даний сайт призначено виключно для фахівців в галузі фармації
та обмежено для будь-яких інших осіб без фахової освіти.