ANANTA MEDICARE НА 30-Й МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ CPHL WORLDWIDE 2019
 
   


  5-7 листопада 2019 в м. Франкфурт, Німеччина представники компанії Ananta Medicare традиційно взяли участь у масштабному фармацевтичному заході – Міжнародній виставці CPhI Worldwide 2019.

  CPhI Worldwide - одна з найбільших фармацевтичних виставок в світі, на якій представлені шість тематичних виставкових зон, які представляють кожен етап ланцюжка виготовлення фармацевтичної продукції: від обладнання та упаковки до аутсорсингу і біофармацевтичних препаратів.


   






       
 
Цього року CPhI Worldwide відзначила 30-ту, ювілейну річницюЗа роки плідної праці CPhI Worldwide набула значної популярності та престижу в фармацевтичній галузі, і в цьому році зібрала близько 45 000 делегатів із 150 країн.

   Компанія Ananta Medicare презентувала продукцію власного виробництва на окремому стенді в зоні готових лікарських засобів.  Фармацевтичній громадськості було представлено засоби рослинного походження, дієтичні добавки та лінію цефалоспоринових антибіотиків.

  Співробітники провідних офісів компанії з Великобританії, України та Індії провели низку переговорів для розширення співпраці з представниками світової фармацевтичної галузі.















 
 


Закрити

PROVISOR CLUB

або

Зареєструватися

Відновити пароль

PROVISOR CLUB

*Пароль меньш ніж 5 символів, повинен містити тільки латинські літери та цифри.

Увага!

Даний сайт призначено виключно для фахівців в галузі фармації.

Підтверджуючи фахову освіту в галузі фармації Ви погоджуєтесь з усіма нижченаведеними умовами користування сайтом:
  • на сайті розміщено матеріали освітнього, інформаційного, наукового та іншого характеру в області медицини та охорони здоров'я;
  • сайт призначено виключно для використання з метою професійної діяльності фахівців в галузі охорони здоров'я та задля наукових досліджень, розробок в медицині та фармації;
  • інтернет ресурс може бути використано фахівцями в галузі охорони здоров'я з метою обміну професійною інформацією, досвідом та знаннями за фахом фармація;
  • інформація, розміщена на сайті, представлена виключно з метою ознайомлення, не є рекламою, і не може бути використана для самостійної діагностики чи лікування;
  • будь-які матеріали, що розміщено на сайті, про лікарські препарати та продукти рослинного походження, носять інформаційно-довідковий характер та супроводжуються інформацією із застосування з офіційних інструкцій.
Чи є Ви фахівцем в галузі фармації?  
Так  Ні

Увага!




Даний сайт призначено виключно для фахівців в галузі фармації
та обмежено для будь-яких інших осіб без фахової освіти.