Жити щасливо не заборониш
 
     Люди вірять у що завгодно, навіть в те, що життя має чорні і білі смуги, а доля керує їх зміною і довголіттям. Але, це стереотипи, які потрібно і можна змінювати. Звичайно, якщо людина носить в собі думку жити щасливо, а не страждати і мучитися. Без всяких умов і так зрозуміло, то що відбувається в нашому житті, бере початок в голові. І, щоб залучити у власне життя удачу, везіння, благополуччя, потрібно відновити активність своїх дій, а не вічне очікувати з пасивним настроєм, в той час, коли думка матеріальна. Основна мета такого підходу-це вміння позитивно мислити, мати в кожній справі оптимістичний погляд.

Як стати оптимістом.

Оптимістично налаштовані люди набагато простіше можуть домогтися успіху в етапах свого життя, ніж песимісти. Загадка полягає в тому, що всі вони в різнобічному порядку приймають і роблять оцінку всього, що відбувається. Позитивна людина не зациклюється на невдачах. Він в кожному негативі завжди розкопає невеликі іскри позитиву, з якого цілком завжди можна запалити переможний вогонь. Ця людина завжди вірить у свої сили, а не у випадкові обставини.
Якщо говорити про песиміста, суть його мислення в тому, що навіть свій законний успіх він списує на збіг деяких обставин, що він не заслуговує цієї нагороди або вдячних слів. Заниження самооцінки також властиво песимісту, адже ця людина не може навіть допустити думки, що він заслуговує кращого. Для таких людей песимістичний принцип звучить так: "Навіщо докладати зусиль, якщо у мене нічого не вийде?"
Але завжди знайдеться новина, яка може обнадіяти - вчаться всьому і навіть оптимізму! Але, в першу чергу відмовляємося від згубної звички тримати все і всіх на контролі і підвищуємо самооцінку.

Як підвищити самооцінку?

Звичайно, в реаліях самооцінку не можна підвищити простими повтореннями щасливо-позитивних фраз, а конкретними діями можна.
Спочатку потрібно познайомитися з самим собою, адже наша самооцінка залежить від того, як ми себе представимо. Потрібно виконати простеньку, але корисну техніку: скласти список найкращих якостей, але тільки тих, над якими ви "гуру", а не ті, які хотіли б пізнати. Якщо складно, потрібно звернутися до тієї людини, яка ставиться до вас по-доброму, щоб той назвав ваші сильні сторони. Потрібно бути готовим до всього, адже внутрішній опір приймає те що збігається з думками, а то що ні, відкидає. Не потрібно заперечувати почуте, потрібно просто записати. Перечитати записане і уявити того, хто міг би володіти цими якостями, (звичайно, це не сподобається) поставивши себе на його місце!
Наступний крок-осмислення всього, що було почуто і побачено. Завдання просте-звикнути бачити у всіх справах можливості. Самобичування тут ні до чого, якщо вийшов промах. Потрібно постаратися знайти користь в будь-який те, що трапилося ситуації і як раз в тій, яка не до душі. Звичайно, це буде непросто, нести відповідальність за усвідомлений вибір, в якому людина звикла шукати підказки і підтвердження правильності.
І коли все вийде, то прийде позбавлення від спотвореності сприйняття на свій рахунок, від хворобливого сприйняття власних невдач. 1win лидерборд



Закрити

PROVISOR CLUB

або

Зареєструватися

Відновити пароль

PROVISOR CLUB

*Пароль меньш ніж 5 символів, повинен містити тільки латинські літери та цифри.
ce33fb0f13b4c5eee01c0c66c599a520