Як грати в покер новачкам?
 
     

Тайтова та агресивна гра

Деякі з найкращих гравців у світі грають дуже мало рук під час гри в Омаха Хай-Лоу. Цей тайтовий стиль гри потребує дисципліни.

Якщо ви залишаєтеся тайтовими та чекаєте на сильні руки, розігруйте їх з великою кількістю фішок. Важливо пам'ятати, що, якщо ви робитимете овербети зі своїми найкращими руками, гравці не дадуть вам дії. Отже, робіть рейз із хорошими руками, але тільки так, щоб утримати інших гравців на гачку та заробити більше грошей.

Найкращий спосіб попрактикуватися в цьому стилі гри, не ризикуючи власними засобами - це скористатися безкоштовними бонусами покеру. Це дасть вам можливість відчути гру на реальні гроші та, можливо, навіть збільшити свій банкрол, не роблячи депозит.

Ізолювальна гра

Частиною гарної гри в покер є скорочення змінних та зниження ризику. Хороші гравці знають, як вибрати найкращі місця для виграшу банку. Вони використовують своє становище за столом, щоб ізолювати одного опонента. Отже, якщо перед вашою чергою діятиме лише одна людина, підніміть ставки, щоб усунути конкуренцію.

Ви маєте більше шансів перемогти одного гравця, ніж групу коллерів. Знову ж таки, саме тут агресивна гра приносить дивіденди, зменшуючи ймовірність програшу.

Виберіть свою гру

Одна з найкращих покерних порад - починати повільно і з низької ставки, будучи новачком. Так що дотримуйтесь маленьких столів, доки не навчитеся читати інших гравців. Легше слідкувати за тенденціями ваших супротивників, коли є лише п'ять чи вісім інших гравців.

Грайте зі своїми найкращими покерними стратегіями

Розвиток навичок гравця в покер має починатися з дисциплінованого підходу. Тому виберіть стиль гри, якому ви можете відповідати, та підлаштовуйтесь під нього. Потім, продовжуючи грати так само, ви почнете бачити, що працює, а що ні.

Вміння грати в покер не завжди гарантує успіх за столом. Тому навчитися читати інших гравців є життєво важливим для підвищення ваших шансів. Слідкуйте за агресорами та з'ясовуйте, хто грає, лише коли у них гарні руки. З'являться закономірності у звичках інших гравців. Людям властиво повторювати свою поведінку.

Але пам'ятайте, що інші шукають тієї самої поведінки у вашій грі. Так що час від часу змінюйте ситуацію та вивчайте нові покерні стратегії на блефі та напівблефі.

Закрити

PROVISOR CLUB

або

Зареєструватися

Відновити пароль

PROVISOR CLUB

*Пароль меньш ніж 5 символів, повинен містити тільки латинські літери та цифри.
742be08a06b21827fa65f1b81047f950