Дiзнайтеся про правила покеру
 
     

Незалежно вiд того, чи ви новачок у покерi чи досвiдчений гравець, посiбники та поради з partypoker допоможуть вам навчитися грати в покер або покращити свою гру у власному темпi.

Залежно вiд вашого рiвня гри, цей роздiл «як грати» дозволить вам засвоїти або переглянути всi основнi поняття та правила Покеру. Незалежно вiд того, чи це рiзнi типи iгор, рейтинги рук, стратегiї чи специфiчний покерний лексикон (i т. д.), ми зiбрали поради наших професiоналiв у покерi, щоб пiдтримати вас у навчаннi та розвитку в покерi.

Знати основи покеру

Перш нiж почати грати за покерними столами, важливо освоїти основи покеру. Нашi посiбники, в основному призначенi для початкiвцiв, дозволять вам iнтегрувати жаргон, вивчити правила покеру та основнi поради, якi ви легко запам’ятаєте. Ви також знайдете поради щодо того, як грати своїми руками. Прочитайте основи покеру зараз.

Рiзнi iгри в покер

Одним iз ключiв до успiху за столами є знання та розумiння рiзних типiв покерних iгор. Ви напевно чули про Техаський Холдем (найпопулярнiша гра в покер у свiтi), але якщо ви ще не знаєте iнших iгор, таких як Омаха, цей роздiл дозволить вам вивчити правила та дiзнатися бiльше про цi варiацiї.

Рейтинг покерних рук

Вартiсть покерних карт (також вiдомих як покернi руки) залежить вiд рейтингу, який є однiєю з речей, якi вам потрiбно знати. Ознайомтеся з 10 руками, якими повинен володiти кожен гравець, як новачок, так i досвiдчений.

Розширенi поради та правила в покерi

Пiсля того, як основи опанованi, гравцевi важливо продовжувати вдосконалювати свою гру, а також знати, як пристосуватися до гри суперникiв. Незалежно вiд того, чи ви вивчаєте, як виявити Фiша, як блефувати чи робити ставки, розумiти вплив фолд-еквiтi чи знати нашi експертнi поради щодо колiв героїв (i т. д.), цей роздiл дозволить вам пройти на найвищому рiвнi.

Знати правила гри в кеш

Правила кеш-iгор вiдрiзняються вiд правил турнiрiв або сiдати i йти. Також бажано покращити гру перед початком. Ви краще зрозумiєте, як грати в кеш гру, завдяки нашим порадам, зiбраним у спецiальному роздiлi.

Закрити

PROVISOR CLUB

або

Зареєструватися

Відновити пароль

PROVISOR CLUB

*Пароль меньш ніж 5 символів, повинен містити тільки латинські літери та цифри.
de3b432555f8bef9ba496fd2bc301d46